Податки, бізнес, економіка

FiFishki Нравится 0
Это ваш канал? Подтвердите владение для дополнительных возможностей

Про податки, бізнес та економіку простою мовою: аналітика, консультації, тренди в Україні та світі
Зворотній зв'язок: @Pirato_Boy
Гео и язык канала
Украина, Украинский


Гео канала
Украина
Язык канала
Украинский
Категория
Бизнес и стартапы
Добавлен в индекс
08.12.2017 12:57
Последнее обновление
17.12.2018 09:19
13 Feb, 14:02 (307 дней назад)
#Маячня_від_ДФС

Працівник зі свого відпочинку їде у відрядження: чи можна оплатити такий квиток за рахунок підприємства?

ДФС стверджує, якщо працівник відбув у відрядження не з місця роботи, а з місця відпочинку, що підтверджує транспортний квиток, придбаний роботодавцем, вартість цього квитка включають до доходу працівника як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах (ІПК від 31.01.2018 №369/6/99-99-13-02-03-15/ІПК).

Пп. 170.9.1 п. 170.9 ст. 170 ПКУ до переліку витрат на відрядження, які не є доходом працівника, уключено витрати «на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) як до місця відрядження і назад, так і за місцем відрядження» без жодних додаткових обмежень.

Це вони вже фіскалять від душі, а не по роботі. Гніватись нема сенсу, психіка у них таки скалічена 😁