Правила Дорожнього Руху України

@PDRUA Нравится 2 1 000 + ВП

Канал для вивчення Правил Дорожнього Руху України 🚔👮‍♂️🚦
Кожен день ми публікуємо питання з ПДР та варіанти відповідей.
Зворотній зв'язок: @AKievBot
Рекомендовані авто чати/канали/боти https://goo.gl/tiU1sR
Гео и язык канала
Украина, Украинский
Категория
Авто


Написать автору
Гео канала
Украина
Язык канала
Украинский
Категория
Авто
Добавлен в индекс
15.02.2018 17:45
7 May, 11:00 (107 дней назад)
Статистика публикации #768:
Ни один из каналов не поделился данной публикацией
Просмотры по дням:
Дата За день Итого
7 May, Tue +4544 4544
8 May, Wed +2732 7276
9 May, Thu +913 8189
10 May, Fri +607 8796
11 May, Sat +301 9097
12 May, Sun +604 9701
13 May, Mon +306 10007
14 May, Tue +3 10010
15 May, Wed +301 10311
16 May, Thu +302 10613
17 May, Fri +2 10615
18 May, Sat +300 10915
19 May, Sun 0 10915
20 May, Mon +302 11217
21 May, Tue 0 11217
22 May, Wed +1 11218
23 May, Thu +300 11518
24 May, Fri +1 11519
25 May, Sat 0 11519
26 May, Sun +301 11820
27 May, Mon +1 11821
28 May, Tue 0 11821
29 May, Wed 0 11821
30 May, Thu 0 11821
31 May, Fri 0 11821
1 Jun, Sat +1 11822
2 Jun, Sun +1 11823
3 Jun, Mon +1 11824
4 Jun, Tue 0 11824
5 Jun, Wed 0 11824
6 Jun, Thu +1 11825
7 Jun, Fri 0 11825
8 Jun, Sat 0 11825
9 Jun, Sun +1 11826
10 Jun, Mon 0 11826
11 Jun, Tue +1 11827
12 Jun, Wed +1 11828
14 Jun, Fri 0 11831
15 Jun, Sat +1 11832
16 Jun, Sun 0 11832
17 Jun, Mon 0 11832
22 Aug, Thu 0 11832