Київ Автомобільний

@autokiev Нравится 1 1 000 + ВП

Новини та події на дорогах міста Києва з усіх доступних джерел.
Запропонувати новину чи співпрацю: @AKievBot
Рекомендовані авто чати/канали/боти https://goo.gl/tiU1sR
Гео и язык канала
Украина, Украинский
Категория
Авто


Написать автору
Гео канала
Украина
Язык канала
Украинский
Категория
Авто
Добавлен в индекс
09.05.2017 23:31
21 May, 13:29 (26 дней назад)
Статистика публикации #2130:
Ни один из каналов не поделился данной публикацией
Просмотры по дням:
Дата За день Итого
21 May, Tue +1900 1900
22 May, Wed +485 2385
23 May, Thu +242 2627
24 May, Fri +242 2869
25 May, Sat +227 3096
26 May, Sun +121 3217
27 May, Mon +182 3399
28 May, Tue +60 3459
29 May, Wed +31 3490
30 May, Thu 0 3490
31 May, Fri +60 3550
1 Jun, Sat +60 3610
2 Jun, Sun +1 3611
3 Jun, Mon +30 3641
4 Jun, Tue 0 3641
5 Jun, Wed 0 3641
6 Jun, Thu +60 3701
7 Jun, Fri +63 3764
8 Jun, Sat 0 3764
9 Jun, Sun 0 3764
10 Jun, Mon +60 3824
11 Jun, Tue 0 3824
12 Jun, Wed 0 3824
13 Jun, Thu +30 3854
14 Jun, Fri 0 3854
15 Jun, Sat 0 3854
16 Jun, Sun 0 3854