Результати розіграшу шар!
1 курс, 1 потік
Беленок :
Барановська
Салькова
Михальченко
Баранюк
Лабзова
Лісовська - Марченко
Носачов - Коваль, Борисова
1 курс, 2 потік
Потаскалов:
Донець
Степанова
Білоусова
Бердичевська
ХД – 71
Дрозденко +4 Бирка
ХМ-71 Моринцева: Ярута
2 курс, 1 потік
Чигиринець:
Мариненко
Коломієць
Візир
Хіміч
Кузебний
Кушко:
Пушня
Полюдов
ХО –61
Черниш +8: Полюдов
Лінючева ХЕ-61 :
Візир
Оніщенко
2 потік
Черниш:
Рудько
Машин
Музиченко
ХД –61
Бобровник (+40)
Снігур
Хрокало (+10,+10)
Свінцова
Рудько
Воробйова (+10): Гасанова
ХМ –61
Спасьонова (+10 +10)
Гунько
Трачук
ПилипенкоА (98)
Гунько
Павленко (А (95) В(90))
Яйченя
Гунько
ХА – 61
Квітка (+10):
Небесний
Бендюг (підвищення на рівень): Селінський
Шахновський (+5, +5): Коноваленко, Селінський
Складанний (+10)
Кобрин
Бондаренко: Горб, Іщенко
3 курс
ХД-51
Концевой (+5) Денисюк
ХМ-51
Сокольський:
Борейко
Лукіянчук
Рудаков
Яценко (+10,+10)
Красько
Лукіянчук
Концевой (+5,+5)
Міщенко
Наумик
ХП-51
Сокольський (ПАХВ-2)
Шнайдер
Петрусенко
Сокольський (ТОПП)
Шнайдер
Концевой (+5)
Жданова
ХК –51
Сокольський (+10, В)
Кривой
Рудковський
Яценко:
Кривой
Харахурсах
Концевой (+5)
Рудковький
ХА- 51
Бондаренко:
П'ятницький
Терех
Склладанний (+10)
П'ятницький
Бойко (+5, +5)
П'ятницький
Терех
Прямий ефір розіграшу 3-го курсу можна побачити на сторінці в Instagram (@CTFamily)
1 курс, 1 потік
Беленок :
Барановська
Салькова
Михальченко
Баранюк
Лабзова
Лісовська - Марченко
Носачов - Коваль, Борисова
1 курс, 2 потік
Потаскалов:
Донець
Степанова
Білоусова
Бердичевська
ХД – 71
Дрозденко +4 Бирка
ХМ-71 Моринцева: Ярута
2 курс, 1 потік
Чигиринець:
Мариненко
Коломієць
Візир
Хіміч
Кузебний
Кушко:
Пушня
Полюдов
ХО –61
Черниш +8: Полюдов
Лінючева ХЕ-61 :
Візир
Оніщенко
2 потік
Черниш:
Рудько
Машин
Музиченко
ХД –61
Бобровник (+40)
Снігур
Хрокало (+10,+10)
Свінцова
Рудько
Воробйова (+10): Гасанова
ХМ –61
Спасьонова (+10 +10)
Гунько
Трачук
ПилипенкоА (98)
Гунько
Павленко (А (95) В(90))
Яйченя
Гунько
ХА – 61
Квітка (+10):
Небесний
Бендюг (підвищення на рівень): Селінський
Шахновський (+5, +5): Коноваленко, Селінський
Складанний (+10)
Кобрин
Бондаренко: Горб, Іщенко
3 курс
ХД-51
Концевой (+5) Денисюк
ХМ-51
Сокольський:
Борейко
Лукіянчук
Рудаков
Яценко (+10,+10)
Красько
Лукіянчук
Концевой (+5,+5)
Міщенко
Наумик
ХП-51
Сокольський (ПАХВ-2)
Шнайдер
Петрусенко
Сокольський (ТОПП)
Шнайдер
Концевой (+5)
Жданова
ХК –51
Сокольський (+10, В)
Кривой
Рудковський
Яценко:
Кривой
Харахурсах
Концевой (+5)
Рудковький
ХА- 51
Бондаренко:
П'ятницький
Терех
Склладанний (+10)
П'ятницький
Бойко (+5, +5)
П'ятницький
Терех
Прямий ефір розіграшу 3-го курсу можна побачити на сторінці в Instagram (@CTFamily)