Завдяки поширенню однієї дуже хорошої людини сьогодні у збору просто топовий день. Але давайте ще піднатиснемо.

5375411215209912

Репост из: FC Metalist | OFFICIAL
📊 Декілька цікавих фактів за підсумками 4-го туру Першої ліги.

☑️ Металіст - найкраща команда групи за кількістю ударів (у середньому - 18,95), шість пострілів - результативні.

☑️ Жовто-сині дозволяють пробивати по своїм воротам найменше серед всіх 10 команд групи (у середньому 5,37 ударів за матч). Один гол було пропущено.

☑️ Металіст найбільше володіє мʼячем у групі, середній показник за 4 зіграних тури - 58,4% ігрового часу.

☑️ Гравці Металіста найчастіше йшли в обведення (у середньому - 35,37 рази, вдало - 60%).

☑️ На харківʼянах частіше за всіх у групі порушують правила суперники (середній показник - 18,32 фоли за матч).

Джерело даних: Wyscout.

🔝 Євгеній Рязанцев увійшов до символічної збірної 4-го туру Першої ліги за версією видання Sport Arena!

У матчі з Діназом наш нападник відзначився голом, який став вже сьомим для нього у сезоні.

👉 Читайте матеріал за посиланням.

Піднатисніть трошечки, останніми днями хід збору такий собі(

🎁 Від імені команди, вболівальників, керівництва та менеджменту футбольного клубу «Металіст» вітаємо з Днем народження головного тренера жовто-синіх Андрія Аніщенка!

Цінуємо внесок Андрія Анатолійовича в роботу клубу, основної команди та дитячо-юнацькоі футбольної школи «Металіст».

Бажаємо міцного здоровʼя, оптимізму та перемог!

З днем народження!

З повагою, ФК «Металіст» 💛💙

🎙️ Андрій Аніщенко: «Хлопці — молодці, привітав їх з перемогою»

Головний тренер «Металіста» Андрій Аніщенко прокоментував переможний матч із «Діназом» (2:0).

💬 «Дуже напружена та емоційна гра видалася, непоганий суперник, котрий у першому таймі десь більше контролював м'яч, вони змусили нас трошки більше попрацювати в обороні. Відчувалася трохи напруга і в наших діях.

Після перерви трошки перебудувалися, перевагу нам дав швидкий м'яч на початку другого тайму. Тож протягом другого тайму був більш змістовний футбол у нашому виконанні. Ми й крім епізоду з голом Габі (Габрієля Гомеса, — прим.) мали шанси збільшити рахунок, але все одно молодці, привітав хлопців із перемогою».

📲 Читайте повний коментар головного тренера на клубному сайті.

Друзі, а підкиньте грошенят на честь перемоги. Можна под два донати від кожного - за кожен із голів.

Виграли 2:0! З перемогою, друзі 💛💙

2:0!!!!!!!!! ГАБРІЄЛЬ, 53 ХВИЛИНА! ГОЛЬОВА ДІГТЯРЯ!

🟡Ведемо 1:0. На 49-й хвилині рахунок відкрив Євгеній Рязанцев 💛💙

Склади команд на сьогодні. Пряма трансляція тут. Матч от-от розпочнеться.

MATCHDAY

💛💙 Металіст 🆚 Діназ 🔴⚫️

🏆 Перша ліга. Стадія 2, 4-й тур
🕒 15:00
🏟️ Авангард (Ужгород)

🖥️ Пряма трансляція — YouTube-канали ФК Металіст та ПФЛ.

🎫
Квитки на матч можна придбати за цим посиланням.

Давайте кожен у цей суботній вечір зробить бодай маленький донат.

🗞 Геннадій Синчук: «Це великий буст, що ми в такому віці почали грати на дорослому рівні»

Вінгер «Металіста» та збірної України U19 Геннадій Синчук ексклюзивно для видання «Український футбол» поділився враженнями про виступи в еліт-раунді відбору Євро-2024 та розповів про те, як жовто-сині представляють багатостраждальний Харків у чемпіонаті України з футболу.

📲 Читайте велике інтерв'ю з Геннадієм Синчуком за посиланням.

У матчі 4-го туру весняної частини Першої ліги «Металіст» зіграє з «Діназом» (Вишгород).

📆 Зустріч відбудеться у неділю, 14 квітня, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

🕒 Початок о 15:00.

🎫 Квитки можна придбати за цим посиланням.

🖥 Пряма трансляція гри буде доступна на YouTube-каналі ФК «Металіст».

Репост из: БОМБАРДИР💣
Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
🚨⚽️ Футбол у Харкові, наші дні 🫣💣

🔊 Звук на максимум.

☝️Це не Ліга чемпіонів, але це все та сама гра №1 і інші її реалії, які теж варті уваги світу.

📹: X malinovskiy18

🇺🇦Захисник «Металіста» Кирило Дігтярь отримав виклик до збірної України U17, капітаном якої він є, для проходження зборів у рамках підготовки до Євро-2024 U17.

Команда Юрія Мороза проведе збори на Кіпрі. 9 та 11 квітня вона зіграє два спаринги зі збірною U17 цієї країни. Час початку обох товариських матчів — 16:30.

Відзначимо, що кіпріоти також стануть суперниками синьо-жовтих на Євро-2024 U17, що пройде з 20 травня по 5 червня саме на полях Кіпру.

Також українці на континентальній першості у групі зіграють проти однолітків із Сербії та Чехії.

➡️ Офіційний сайт ФК «Металіст».

Закиньте кожен трошки у цей суботній вечір. Це неймовірно допоможе 🇺🇦

🎙️ Андрій Аніщенко: «Просимо хлопців, щоб вони намагалися грати в футбол»

Головний тренер жовто-синіх Андрій Аніщенко прокоментував результат матчу з «Гірник-Спортом» (0:0).

— Є невелике розчарування від результату. Якщо розглядати матч в цілому, то гру відсотків на 80 ми контролювали. Але найголовніше – це забити хоча б один м'яч, і це нам так і не вдалося.

Варто сказати, що ми мали свої дуже якісні моменти. Але дії наших гравців в деяких цих ігрових ситуаціях були трошки передбачувані. Якби додати більше креативу та несподіваних дій для суперника, то, мабуть, було б краще.

Також, попри не дуже задовільний стан газону, ми все ж таки намагалися грати у футбол. Якщо можна так висловитись — якісний футбол з погляду вболівальника. І більшістю відрізків протягом всього матчу це вдавалося. Але футбол красивий тоді, коли на табло нулі зміняються іншими цифрами.