Channel's geo and language: Ukraine, Ukrainian

Category
Sport
Statistics
Posts filter

Українські плавці Михайло Романчук та Владислав Бухов здобули нагороди на чемпіонаті Європи-2024.

У фіналі на дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук фінішував на другій позиції.

Бухов здобув бронзу на 50 м вільним стилем з результатом 21,85 секунди.

Софія Козак з Волині стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики.

Софія Козак здобула три золоті медалі на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років у ваговій категорії понад 81 кілограм та виборола титул абсолютної чемпіонки Європи.

Ястремська перемогла росіянку на старті турніру в Німеччині.

Українська тенісистка Даяна Ястремська здійснила камбек у матчі проти росіянки Мірри Андрєєвої в першому колі турніру WTA 500 в Німеччині.

Жирона може продати Довбика.

Спортивний директор Жирони Кіке Карсель прокоментував чутки стосовно трансферу українського форварда Артема Довбика:

«Я не хочу продавати Артема Довбика. Але, якщо за нього заплатять 40 мільйонів євро, то його треба буде продавати. Найважливіше це зробити так, щоб Жирона залишалася в еліті».

Наша група на передодні останніх матчей.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна тріумфально стартувала на трав'яному турнірі WTA 500 у Істборні , впевнено обігравши суперницю Сару Бет Грей.

А це матчі на сьогодні.

Шотландія – Угорщина, о 22:00
Швейцарія – Німеччина, о 22:00

Вчора Бельгія забрала 3 очки у румунів.

Наразі цікава ситуація в нашій групі, всі команди мають по 3 очки. Долю збірних вирішать останні матчі.

Португалія потужно завершила поєдинок.

Україна здобула командне срібло ЧЄ у жіночій шаблі.

Наші дівчата драматично програли Франції у фіналі.

Грузія - Чехія, 1:1.
Перше очко для Грузії в чемпіонаті Євро.

Яремчук обійшов Реброва в історичному рейтингу бомбардирів.

Гол Яремчук вчора став для форварда вже 16-м у всіх зустрічах за збірну України і дозволив футболісту посісти четверте місце серед найкращих голеадорів синьо-жовтих в історії.

Лідирує у престижному топі легендарний Андрій Шевченко з 48 точними ударами.