Фильтр публикаций

#Cagliari – #Juventus 2-2
Goals: Gaetano, 30 (pen), Mina, 36 (pen) –Vlahovic, 62, Dossena, 87 (og)

Кальярі – Ювентус 2:2
Голи: Ґаетано, 30 (з пенальті), Міна, 36 (з пенальті) – Влахович, 62, Доссена, 87 (у власні ворота)

🌐 Lapadula news

#Genoa – #Lazio 0-1
Goal: Luis Alberto, 67

Дженоа – Лаціо 0:1
Гол: Луїс Альберто, 67

Репост из: ДжанлукаЛападула
За останні шість турів Кальярі взяв 11 очок, більше на цьому відтинку набрали лише Інтер, Мілан і Рома. Кальярі переміг Аталанту, зіграв внічию з Інтером, не програє вдома чотири матчі поспіль.

Ювентус має шість очок за шість турів, забив чотири голи і не виграє в гостях п’ять матчів поспіль.

Кальярі приймає Ювентус у п’ятницю, о 21:45.

***

На патреоні ви проголосували за те, щоб прев’ю 33-го туру складалося з двох епізодів. Тож сьогодні – про шість матчів команд, що не беруть участь в єврокубках.

***

Подкаст виходить на патреоні, доступний для всіх тірів (мінімальний – 1.5 долари на місяць). Маю надію, вам сподобається.

Є пробний період на тиждень – тож можете підписатися, послухати і залишитися підписником або скасувати пробник. Головне зробити це протягом семи днів, аби плата не знялася.

Дякую!

🌐 ДжанлукаЛападула

Five Italian teams will qualify for the Champions League next season.

Пʼять італійських команд зіграють у Лізі чемпіонів наступного сезону.

#Roma – #Milan 2-1 (3-1 on agg)
Goals: Mancini, 12, Dybala, 22 – Gabbia, 86

Рома – Мілан 2:1 (3:1 за сумою 2 матчів)
Голи: Манчіні, 12, Дібала, 22 – Ґаббʼя, 86

#Atalanta – Liverpool 0-1 (3-1 on agg)
Goal: Salah, 7 (pen)

Аталанта – Ліверпуль 0:1 (3:1 за сумою 2 матчів)
Гол: Салах, 7 (з пенальті)

#Fiorentina – Viktoria 2-0 (2-0 in agg)
Goals: Gonzalez, 92, Biraghi, 108

Фіорентина – Вікторія 2:0 (2:0 за сумою двох матчів)
Голи: Ґонсалес, 92, Біраґі, 108

Daniele De Rossi has signed new contract with #Roma. He ill remain their coach next season (Il Tempo)

Даніеле Де Россі підписав новий контракт з Ромою. Він залишиться тренером команди на наступний сезон (Il Tempo)

#Napoli are in talks with Lille for striker Jonathan David. He has already agreed to join #Napoli (GdS)

Наполі веде перемовини з Ліллем щодо нападника Джонатана Девіда. Він вже погодився на трансфер (GdS)

#Fiorentina are in talks with Alberto Gilardino. #Genoa have offered a new contract to him too (CdS)

Фіорентина розпочала перемовини з Альберто Джилардіно. Дженоа також пропонує йому новий контракт (СdS)

Official: #Lazio winger Felipe Anderson will join Palmeiras as a free agent.

Офіційно: Вінгер Феліпе Андерсон стане гравцем Палмейраса як вільний агент.

Round 32 / 32 тур

#Atalanta – #Verona 2-2
Goals: Scamacca, 13, Ederson, 18 – Lazovic, 57, Noslin, 60

Аталанта – Верона 2:2
Голи: Скамакка, 13, Едерсон, 18 – Лазович, 57, Нослін, 60

#Fiorentina – #Genoa 1-1
Goals: Ikone, 54 – Gudmundsson, 42 (pen)

Фіорентина – Дженоа 1:1
Голи: Іконе, 54 – Ґудмундссон, 42 (з пенальті)

#Bologna midfielder Lewis Ferguson has ruptured his anterior cruciate ligament (Sky Sport Italia)

Півзахисник Болоньї Льюїс Ферґюсон порвав хрести (Sky Sport Italia)

#Juventus are set to sign #Lazio winger Felipe Anderson as a free agent (Romeo Agresti)

Ювентус підпише вінгера Лаціо Феліпе Андерсона як вільного агента (Romeo Agresti)

#Inter – #Cagliari 2-2
Goals: Thuram, 12, Сalhanoglu, 74 (pen) – Shomurodov, 65, Viola, 83

Інтер – Кальярі 2:2
Голи: Тюрам, 12, Чалханоґлу, 74 (з пенальті) – Шомуродов, 65, Віола, 83

#Udinese – #Roma called off at 72’ with the score at 1-1 after Evan N'Dicka was stretchered off the pitch. He felt pain in the chest.

Матч Удінезе – Рома не дограли. На 72 хвилині, за рахунку 1:1, погано стало Евану Ндіка, він залишив поле на ношах, відчувши біль у грудях.

#Sassuolo – #Milan 3-3
Goals: Pinamonti, 4, Lauriente, 10, 53 – Leão, 20, Jovic, 59, Okafor, 84

Сассуоло – Мілан 3:3
Голи: Пінамонті, 4, Лор’янте, 10, 53 – Леан, 20, Йович, 59, Окафор, 84

#Napoli – #Frosinone 2-2
Goals: Politano, 16, Osimhen, 63 – Cheddira, 50, 74

Наполі – Фрозіноне 2:2
Голи: Політано, 16, Осімхен, 63 – Шеддіра, 50, 74