Crewing

@crewingua خوش می آید 0

Горячие вакансии для моряков
Самые актуальные вакансии!
Получай объявления в режиме реального времени.
Только проверенные крюинги!
Статистика канала https://t.me/crewingua/717
Сотрудничество: @shkipermaks
Связь: @CrewContact_bot
ژئو و زبان کانال
اوکراین, روسی
رسته
حرفه


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
اوکراین
زبان کانال
روسی
رسته
حرفه
اضافه شده به شاخص
04.02.2019 12:25
10 Mar, 14:00 (263 روز پیش)
آمار انتشار #3762:
350
1h
622
3h
863
8h
1.1k
24h
1.3k
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 10 Mar
+915
915
15:00
+1h
+350
350
16:00
+2h
+190
540
17:00
+3h
+82
622
18:00
+4h
+77
699
19:00
+5h
+62
761
20:00
+6h
+37
798
21:00
+7h
+37
835
22:00
+8h
+28
863
23:00
+9h
+22
885
Thu, 11 Mar
+302
1217
00:00
+10h
+30
915
01:00
+11h
+22
937
02:00
+12h
+14
951
03:00
+13h
+10
961
04:00
+14h
+2
963
05:00
+15h
+4
967
06:00
+16h
+8
975
07:00
+17h
+5
980
08:00
+18h
+9
989
09:00
+19h
+15
1004
10:00
+20h
+18
1022
11:00
+21h
+17
1039
12:00
+22h
+26
1065
13:00
+23h
+18
1083
14:00
+24h
+16
1099
15:00
+19
1118
16:00
+14
1132
17:00
+8
1140
18:00
+17
1157
19:00
+9
1166
20:00
+13
1179
21:00
+16
1195
22:00
+12
1207
23:00
+5
1212
Fri, 12 Mar
+87
1304
00:00
+5
1217
01:00
+7
1224
02:00
+1
1225
03:00
+1
1226
04:00
0
1226
05:00
+1
1227
06:00
+3
1230
07:00
+4
1234
08:00
+2
1236
09:00
+6
1242
10:00
+6
1248
11:00
+9
1257
12:00
+4
1261
13:00
+10
1271
14:00
+4
1275
15:00
+6
1281
16:00
+3
1284
17:00
+1
1285
18:00
+2
1287
19:00
+5
1292
20:00
+3
1295
21:00
+4
1299
22:00
+2
1301
23:00
+2
1303
Sat, 13 Mar
+47
1351
00:00
+1
1304
01:00
+1
1305
02:00
+1
1306
03:00
+2
1308
04:00
+1
1309
05:00
+1
1310
06:00
+2
1312
07:00
0
1312
08:00
+1
1313
09:00
+2
1315
10:00
+2
1317
11:00
+1
1318
12:00
+2
1320
13:00
+2
1322
14:00
+1
1323
15:00
+3
1326
16:00
+1
1327
17:00
+1
1328
18:00
+2
1330
19:00
+4
1334
20:00
+5
1339
21:00
+3
1342
22:00
+2
1344
23:00
+3
1347
Sun, 14 Mar
+23
1374
00:00
+4
1351
01:00
0
1351
02:00
0
1351
03:00
+1
1352
04:00
+1
1353
05:00
0
1353
06:00
+1
1354
07:00
0
1354
08:00
+3
1357
09:00
0
1357
10:00
+2
1359
11:00
+2
1361
12:00
+1
1362
13:00
+2
1364
14:00
+1
1365
15:00
+3
1368
16:00
+1
1369
17:00
0
1369
18:00
0
1369
19:00
0
1369
20:00
0
1369
21:00
0
1369
22:00
+1
1370
23:00
+1
1371
Mon, 15 Mar
+35
1409
00:00
+3
1374
01:00
+3
1377
02:00
+1
1378
03:00
0
1378
04:00
0
1378
05:00
0
1378
06:00
0
1378
07:00
+1
1379
08:00
0
1379
09:00
0
1379
10:00
+1
1380
11:00
+2
1382
12:00
+3
1385
13:00
+2
1387
14:00
+4
1391
15:00
0
1391
16:00
+4
1395
17:00
+4
1399
18:00
+3
1402
19:00
0
1402
20:00
+3
1405
21:00
+3
1408
22:00
0
1408
23:00
+1
1409
Tue, 16 Mar
+19
1428
00:00
0
1409
01:00
+2
1411
02:00
+1
1412
03:00
0
1412
04:00
0
1412
05:00
0
1412
06:00
0
1412
07:00
0
1412
08:00
+1
1413
09:00
0
1413
10:00
0
1413
11:00
0
1413
12:00
+1
1414
13:00
+1
1415
14:00
+3
1418
15:00
+1
1419
16:00
+1
1420
17:00
+2
1422
18:00
+2
1424
19:00
0
1424
20:00
+1
1425
21:00
0
1425
22:00
+1
1426
23:00
+1
1427
Wed, 17 Mar
+7
1435
00:00
+1
1428
01:00
+1
1429
02:00
0
1429
03:00
+1
1430
04:00
0
1430
05:00
+1
1431
06:00
0
1431
07:00
0
1431
08:00
0
1431
09:00
0
1431
10:00
+1
1432
11:00
0
1432
12:00
+1
1433
13:00
+1
1434
14:00
+1
1435
Thu, 18 Mar
0
1435
Fri, 19 Mar
0
1435
Sat, 20 Mar
0
1435
Sun, 21 Mar
0
1435
Mon, 22 Mar
0
1435
Tue, 23 Mar
0
1435
Wed, 24 Mar
0
1435
Thu, 25 Mar
0
1435
Fri, 26 Mar
0
1435
Sat, 27 Mar
0
1435
Sun, 28 Mar
0
1435
Mon, 29 Mar
0
1435
Tue, 30 Mar
0
1435
Wed, 31 Mar
0
1435
Thu, 1 Apr
0
1435
Fri, 2 Apr
0
1435
Sat, 3 Apr
0
1435
Sun, 4 Apr
0
1435
Mon, 5 Apr
0
1435
Tue, 6 Apr
0
1435
Wed, 7 Apr
0
1435
Thu, 8 Apr
0
1435
Fri, 9 Apr
0
1435
Sat, 10 Apr
0
1435
Sun, 11 Apr
0
1435
Mon, 12 Apr
0
1435
Tue, 13 Apr
0
1435
Wed, 14 Apr
0
1435
Thu, 15 Apr
0
1435
Fri, 16 Apr
0
1435
Sat, 17 Apr
0
1435
Sun, 18 Apr
0
1435
Mon, 19 Apr
0
1435
Tue, 20 Apr
0
1435
Wed, 21 Apr
0
1435
Thu, 22 Apr
0
1435
Fri, 23 Apr
0
1435
Sat, 24 Apr
0
1435
Sun, 25 Apr
0
1435
Mon, 26 Apr
0
1435
Tue, 27 Apr
0
1435
Wed, 28 Apr
0
1435
Thu, 29 Apr
0
1435
Fri, 30 Apr
0
1435
Sat, 1 May
0
1435
Sun, 2 May
0
1435
Mon, 3 May
0
1435
Tue, 4 May
0
1435
Wed, 5 May
0
1435
Thu, 6 May
0
1435
Fri, 7 May
0
1435
Sat, 8 May
0
1435
Sun, 9 May
0
1435
Mon, 10 May
0
1435
Tue, 11 May
0
1435
Wed, 12 May
0
1435
Thu, 13 May
0
1435
Fri, 14 May
0
1435
Sat, 15 May
0
1435
Sun, 16 May
0
1435
Mon, 17 May
0
1435
Tue, 18 May
0
1435
Wed, 19 May
0
1435
Thu, 20 May
0
1435
Fri, 21 May
0
1435
Sat, 22 May
0
1435
Sun, 23 May
0
1435
Mon, 24 May
0
1435
Tue, 25 May
0
1435
Wed, 26 May
0
1435
Thu, 27 May
0
1435
Fri, 28 May
0
1435
Sat, 29 May
0
1435
Sun, 30 May
0
1435
Mon, 31 May
0
1435
Tue, 1 Jun
0
1435
Wed, 2 Jun
0
1435
Thu, 3 Jun
0
1435
Fri, 4 Jun
0
1435
Sat, 5 Jun
0
1435
Sun, 6 Jun
0
1435
Mon, 7 Jun
0
1435
Tue, 8 Jun
0
1435
Wed, 9 Jun
0
1435
Thu, 10 Jun
0
1435
Fri, 11 Jun
0
1435
Sat, 12 Jun
0
1435
Sun, 13 Jun
0
1435
Mon, 14 Jun
0
1435
Tue, 15 Jun
0
1435
Wed, 16 Jun
0
1435
Thu, 17 Jun
0
1435
Fri, 18 Jun
0
1435
Sat, 19 Jun
0
1435
Sun, 20 Jun
0
1435
Mon, 21 Jun
0
1435
Tue, 22 Jun
0
1435
Wed, 23 Jun
0
1435
Thu, 24 Jun
0
1435
Fri, 25 Jun
0
1435
Sat, 26 Jun
0
1435
Sun, 27 Jun
0
1435
Mon, 28 Jun
0
1435
Tue, 29 Jun
0
1435
Wed, 30 Jun
0
1435
Thu, 1 Jul
0
1435
Fri, 2 Jul
0
1435
Sat, 3 Jul
0
1435
Sun, 4 Jul
0
1435
Mon, 5 Jul
0
1435
Tue, 6 Jul
0
1435
Wed, 7 Jul
0
1435
Thu, 8 Jul
0
1435
Fri, 9 Jul
0
1435
Sat, 10 Jul
0
1435
Sun, 11 Jul
0
1435
Mon, 12 Jul
0
1435
Tue, 13 Jul
0
1435
Wed, 14 Jul
0
1435
Thu, 15 Jul
0
1435