Яка роль особистостей в історії розвитку країн та великих компаній? Визначальна.

◻️ Підписуйся.

⬆️ Надихайся і ставай новим лідером змін.

Wonderzine Україна dan repost
Ольга Харлан виборола золоту медаль на другому етапі Кубку світу з фехтування

Українська шаблістка виборола першу золоту медаль у нинішньому сезоні Кубку світу в столиці Перу – Лімі. Це перше золото для Харлан із 2019 року на рівні Кубку світу й 14-те в карʼєрі.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх із рекордом перемогла на турнірі в Коттбусі

Магучіх одразу перестрибнула 1,98 метра, здобувши «золото» турніру, але не зупинилася. Вона з другої спроби підкорила 2,01 метра, а потім стрибнула на висоту 2,04 метра. Із таким результатом Магучіх побила рекорд сезону у світі.

Даяна Ястремська стала першою українкою, яка дійшла до півфіналу на Australian Open

Попередній найкращий результат тенісистка також встановила на Australian Open-2024, дійшовши до чвертьфіналу. Перед цим вона грала лише на стадії 1/8 фіналу на Вімблдоні у 2019 році.

Еліна Світоліна здолала колишню чемпіонку US Open і вийшла у чвертьфіналу турніру WTA

Наступною суперницею Світоліної в Окленді буде представниця Чехії Маріє Боузкова. Між собою тенісистки зіграють уперше на рівні WTA.

Українські шпажистки вперше за 7 років виграли «золото» на етапі Кубку світу

У складі команди України були Влада Харькова, Олена Кривицька, Інна Бровко і Джоан Фейбі Бежура. У фіналі українські шпажистки зустрілися зі збірною Південної Кореї, у складі якої виступали призерки Олімпіади-2020 в чемпіонки світу Кан Йон Мі й Сон Се Ра. Українки перемогли з рахунком 41:40.

Лачен пише dan repost
Шахтар перемагає Барселону в четвертому турі Ліги Чемпіонів з рахунком 1:0. 🎉

Радіо Свобода dan repost
⚽️ Збірна України перемогла Мальту з рахунком 3:1 в матчі відбору на Євро-2024

❤️Радіо Свобода

🇺🇦🇲🇰 Збірна України у матчі кваліфікації Чемпіонату Європи перемогла збірну Північної Македонії з рахунком 2:0

Ярослава Магучіх виграла фінал Діамантової ліги і встановила рекорд сезону

Магучіх стрибнула на 2,03 метра і встановила новий рекорд сезону. У третьому стрибку її рекорд повторила австралійка Нікола Оліслагерс, яка зрештою посіла друге місце.

Еліна Світоліна обіграла росіянку й вийшла в третє коло US Open-2023

Українська тенісистка Еліна Світоліна здолала «нейтральну» росіянку Анастасію Павлюченкову й вийшла в третє коло US Open-2023 – відкритого чемпіонату США з тенісу.

Тепер Світоліна залишається єдиною представницею з України, яка пройшла до третього кола US Open-2023. Там вона зіграє проти третьої ракетки світу Джессіки Пегули.

Українські спортсменки здобули «золото» на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед жінок

Українські спортсменки Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко й Валентина Гончарова здобули золоту медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед жінок.

Чемпіонат світу з кульової стрільби серед жінок відбувся в Баку, столиці Азербайджану. Загалом було понад 20 індивідуальних і командних змагань. Україну представляли Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко й Валентина Гончарова. Під час командних змагань зі стрільби з 10-метрової відстані по рухомій мішені українські спортсменки здобули першість.

Суспільне Одеса dan repost
Паралімпієць з Одещини Андрій Дорошенко виборов "золото" та титул чемпіона Європи з кульової стрільби на мультиспортивному Євро-2023, який триває у нідерландському Роттердамі. Перемога Дорошенка означає, що він здобув не лише чемпіонський титул, а й паралімпійську ліцензію на Ігри-2024 у Парижі.