Спорт
Статистика
Фильтр публикаций

💬 "Пишаюся, що зміг тримати свій рівень протягом усього матчу"

Григор Димитров прокоментував свою перемогу над Карлосом Алькарасом на "Мастерсі" у Маямі 👈

Наш сайт | Facebook | Twitter | Instagram

🏈🔄🎾 Як поле для американського футболу перетворюється на тенісний корт

📹 Miami Open

Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
🤩 Яннік Сіннер зіграв у теніс у кріслі колісному разом з австралійцем Алфі Г'юїттом.

Г'юїтт - лідер одиночного і парного рейтингів, а також 26-разовий переможець турнірів Grand Slam.

🇺🇸Даніель Коллінс вперше зіграє у фіналі турніру WTA 1000, обігравши у Маямі 🏳️Катерину Александрову - 6:3, 6:2.

Американка вдруге цього року перемогла суперницю з топ-20 (Вероніку Кудерметову в Досі) та вперше з Australian Open-2022 вийшла до фіналу.

За свій третій титул WTA Коллінс боротиметься з 🇰🇿Оленою Рибакіною, якій програла у лютому в Абу-Дабі.

🔥Григор Димитров🇧🇬 переміг другу ракетку світу Карлоса Алькараса🇪🇸 у чвертьфіналі "Мастерса" в Маямі - 6:2, 6:4

32-річний болгарин вдруге переміг іспанця в їхньому п'ятому очному поєдинку та перервав його дев'ятиматчеву переможну серію.

Григор Димитров 11-й раз дійшов до півфіналу на "Мастерсі" і вперше зробив це в Маямі. За місце у фіналі болгарський тенісист зіграє проти Олександра Зверєва🇩🇪 якому він поступається 1-7 в особистому протистоянні

📹 / Tennis TV

🇰🇿Олена Рибакіна стала першою фіналісткою на турнірі у Маямі після перемоги над 🏳️Вікторією Азаренко - 6:4, 0:6, 7:6(2).

Казахстанська тенісистка другий рік поспіль зіграє у фіналі змагань у США і спробує виграти третій титул у сезоні.

Суперниця Рибакіної визначиться у матчі 🏳️Катерина Александрова - 🇺🇸Даніель Коллінс.

🎾 WTA Маямі | Півфінал

Олена Рибакіна 🆚 Вікторія Азаренко

Олександр Зверєв🇩🇪 зупинив Фабіана Марожана🇭🇺 у чвертьфіналі "Мастерса" в Маямі - 6:3, 7:5

Німецький тенісист вдруге зіграє в півфіналі Miami Open (перший був у 2018 році) і всього 17-й раз дійшов до цієї стадії на "Мастерсі" (уперше з серпня минулого року).

За місце у фіналі Зверєв гратиме проти Карлоса Алькараса🇪🇸 або Григора Димитрова🇧🇬

🤔🤔🤔 На що це Роджер натякає?

Єва Лис зустрілася з маленькими українцями в Анталії 🤩

🤔 "У березні або квітні не заведено робити зміни такого плану. Думаю, це мало стати сюрпризом для них обох. Повинно було бути щось, що змусило їх піти на це в середині сезону"

Експерша ракетка світу Енді Роддік прокоментував закінчення співпраці Новака Джоковича з його тренером Гораном Іванишевичем

🎾 На турнірі в Маямі відбулися ще два чвертьфінальні матчі в чоловічій і жіночій сітках

[22] Ніколас Яррі🇨🇱 - [3] Данило Медведєв 2:6, 6:7(7)

Італієць у чвертьфіналі переміг Томаша Махача🇨🇿 - 6:4, 6:2

Цього року Сіннер здобув свою 20-ту перемогу (1 поразка) і на всіх турнірах, де брав участь, дійшов щонайменше до півфіналу.

За місце у фіналі італієць зіграє проти переможця зустрічі Данило Медведєв🏳️ - Ніколас Яррі🇨🇱

🇺🇸Даніель Коллінс вийшла до півфіналу змагань у Маямі, обігравши 🇫🇷Каролін Гарсію з рахунком 6:3, 6:2.

Американка вчетверте поспіль перемогла французьку тенісистку та вдруге у кар'єрі зіграє у півфіналі турніру WTA 1000. Шість років тому Коллінс також дійшла до цієї стадіії у Маямі.

Наступна суперниця Даніель визначиться у матчі 🇺🇸Джессіка Пегула - 🏳️Катерина Александрова.

❗️П'ять українських тенісисток увійшли до основної заявки двотижневого турніру WTA 1000 у Мадриді

Грунтовий турнір у столиці Іспанії пройде з 23 квітня до 5 травня

🙂 Теніс у кінематографі початку 50-х років минулого сторіччя

🎥 "Незнайомці в потягу"

3k 0 14 2 73

🎂ВІТАЄМО!

Сьогодні свій День народження святкує Дарія Снігур!

Бажаємо міцного здоров’я та якнайбільше перемог! 🥳🎈🎉🎊

🔥Анка Тодоні🇷🇴 (№226 WTA) здобула свою найрейтинговішу перемогу в першому колі турніру WTA 125 у Сан-Луїс-Потосі.

19-річна румунка обіграла "королеву марафонів" Сару Соррібес Тормо🇪🇸 (№52 WTA) за 4 години 14 хвилин - 5:7, 7:5, 7:6(5). У вирішальному сеті вона поступалася з рахунком 2:4.

Нагадаємо, що Тодоні у єдиному матчі кваліфікації на мексиканському турнірі перемогла Катаріну Завацьку🇺🇦.