Спорт
Статистика
Фильтр публикаций

📣 COPA AMERICA 2024 - ГРУПА С

🟢 На турнірі у США господарі розпочали свій шлях, у першому матчі американці обіграли збірну Болівії. Збірна Уругваю впевнено взяла три очки у матчі із Панамою.

🥳 Підписатись | FP 🏆

📣 ПІДСУМКИ ГРУПИ А

🟢 В групі А зіграні всі поєдинки, швейцарці розписали мирову з німцями, хоча до останньої хвилини була надія на перемогу і перше місце, проте форвард бундестім Фюлькруг думав інакше, Угорщина також на останній хвилині вирвало мінімальний але шанс увійти в ТОП-4 третіх місць. А збірні Швейцарії та Німеччини вже чекають на своїх суперників у 1/8 фіналу.

📣 АНОНС ІГРОВОГО ДНЯ

🟢 Команда, що вже не раз дивувала нас на Євро-2024 іграє проти Іспанії, Фурія Роха вже гарантувала собі місце у плей-офф, проте чи буде легко сьогодні з войовничими албанцями, дізнаємось після 22:00.

🟢 Хорватія та Італія сьогодні проведе битву за життя, 2 і 4 команди групи В все ще можуть як піти далі так і залишитися за бортом, хорватам потрібна лише перемога, своя та іспанців, щоб без перешкод потрапити у плей-офф, але Італія - чинний чемпіон Європи і неабияк хочуть захистити свій кубок. На нас чекає пекельна боротьба у цьому матчі.

Шотландія 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 0-1 🇭🇺 Угорщина

🔥 Неймовірно, всю гру була суха нічия але на 90+10 хвилині Угорщина вириває перемогу!

Швейцарія 🇨🇭 1-1 🇩🇪 Німеччина

Швейцарія була дуже близька до сенсації, але Німеччина вирвала нічию на 92 хвилині

🔥 КРІШТІАНО РОНАЛДУ - ПРОДОВЖУЄ ДОСЯГАТИ РЕКОРДІВ

🟢 У матчі проти збірної Туреччини Роналду асистував на Фернандеша тим самим став найстаршим асистентом в історії Євро - 39 років і 139 днів.

🟢 Також Кріштіано зрівнявся з чехом Карелом Поборськи - обидва мають в активі 8 асистів.

🔥 ДО ТРУБІНА Є ЦІКАВІСТЬ З БОКУ СІТІ

🟢 Як повідомляє британський портал Fourfourtwo "Манчестер сіті" після Євро може звернути уваги на українського голкіпера. Воротар Сіті бразилець Едерсон має пропозиції із Саудівської Аравії, а в Англії вважають, що Анатолій здатен його замінити. "Бенфіка" розуміє рівень Анатолія і захоче отримати за нього солідну суму - класула в контракті у Трубіна становить 90 млн фунтів стерлінгів.

📣 СУДАКОВ ТА ТАЛОВЄРОВ ПРО ГРУ З БЕЛЬГІЄЮ

🟢 Георгій Судаков: "Футбол — командна гра, і все залежить від нас самих. Звісно, Бельгія має у складі зіркових футболістів — Де Брюйне, Лукаку, Доку, Тілеманс… Неймовірно сильна команда. Але, як ми побачили на прикладі збірної Словаччини, вони теж можуть програвати. До гри всі рівні. Якщо ми продемонструємо свою найкращу гру й не будемо нікого боятися, у нас великі шанси на позитивний результат".

🟢 Максим Таловєров: "У футбол грає команда. Звісно, вони мають дуже класних виконавців. Першими спадають на думку Де Брюйне, і Лукаку, і Доку. Але в футбол грає команда, і у них — збалансована та сильна команда. Але шанси у всіх рівні, тому будемо робити все можливе".

📣 COPA AMERICA 2024 - ГРУПА В

🟢 На Копа Америка розпочали грати команди групи В, Венесуела та Мексика здобули перемогу у першому турі.

🔥 Гол Романа Яремчука потрапив у ТОП-4 найкращих у другому турі Євро-2024, а ви зможете зробити так щоб він став ТОП-1!

Голосуємо тут 👇

🟢 Сьогодні Швейцарія гратиме проти Німеччини, матч має бути дуже цікавим, головне питання чи зможуть швейцарці замахнутись на першу сходинку чи бундестім не дасть жодного шансу?

🟢 Шотландія та Угорщина - цікавий матч з точки зору результату кращих третіх місць на турнірі, якщо переможе Шотландія то матиме високі шанси піти в плей-офф, якщо Угорщина - навряд чи шанс на плей-офф у А3 буде великий, за нічийного рахунку вони будуть майже рівні 0.

🟢 Всі матчі третього туру проходитимуть у один час.

📣 ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

🟢 Другий тур закінчено, друзі, до вашої уваги підсумки!

🟢 Бельгія 🇧🇪 2-0 🇷🇴 Румунія

🟢 Прокляття для Лукаку на Євро, скасували третій його гол.

🟢 Ситуація для збірної України неприємна, потрібно перемагати у Бельгії в наступному матчі, щоб без зайвих запитань йти далі, і Румунія зі Словаччиною не повинні грати внічию, в інакшому випадку будемо діставати калькулятори і рахувати.

🟢 Повтор голу Тілеманса

🟢 Після першого тайму бельгійці лідирують завдяки шаленому пострілу Тілеманса на 2 хвилині матчу