Фильтр публикаций

Юрай Санітра не буде головним тренером чоловічої збірної України з біатлону у новому сезоні. Про це Суспільне Спорт повідомили джерела всередині команди.

Санітра працював у українському чоловічому біатлоні з 2016 року. Суспільне Спорт звʼязалося з тренером, але він відмовився від коментаря.

Репост из: Суспільне Тернопіль
Капітан Збірної команди України з санного спорту Андрій Мандзій у сезоні 2023/24 років оновив найкращий результат для України на Кубку світу за останні 13 років — фінішував у топ-10. Особистий результат цього сезону спортсмен вважає одним з найкращих за 16 років виступів на міжнародних змаганнях.
В інтерв’ю Суспільному він розповів, що сани, на яких змагається, майструє сам.

⚽️ Розклад матчів України на Євро-2024 з футболу.

6k 2 131 54 267

«Ми – не герої, ви – герої. Це все для вас». Віктор Циганков присвятив військовим вихід збірної України з футболу на Євро-2024.

«Якби не ви, ми навіть не могли б сьогодні грати», – додав Циганков у коментарі Суспільне Спорт після гри.

9k 1 71 26 432

5k 0 17 5 119

⚽️ Визначилися всі учасники чемпіонату Європи з футболу. Останньою командою стала Польща, яка у серії пенальті обіграла Вельс.

На чемпіонаті Європи Україна зіграє у групі Е: з 🇧🇪 Бельгією, 🇷🇴 Румунією та 🇸🇰 Словаччиною. Перший поєдинок українці зіграють з Румунією 17 червня.

Хто був найкращим гравцем матчу у складі України проти Ісландії?

5.7k 0 13 115 228

⚽️ Україна вийшла на чемпіонат Європи з футболу! Українці у вольовому стилі обіграли Ісландію (2:1).

Це четвертий поспіль вихід України на Євро, у 2021 році вони дійшли до чвертьфіналу.

42.7k 6 142 62 345

⚽️ Україна виходить уперед у матчі проти Ісландії! Михайло Мудрик забиває на 84-й хвилині - 2:1!

9.1k 1 26 275 277

⚽️ Україна зрівнює рахунок у матчі проти Ісландії! На 54-й хвилині відзначився Віктор Циганков - 1:1!

9.3k 1 28 384 254

⚽️ Початок другого тайму матчу Україна - Ісландія, рахунок 0:1.

Пряма трансляція – на місцевих телеканалах Суспільного (на T2, кабельних мережах та IPTV, крім OTT-платформ). Стежте за матчем в текстовому онлайні тут.

Репост из: Суспільне Спорт
Україна - Ісландія: хто вийде на чемпіонат Європи? (початок матчу о 21:45)

5.8k 0 3 205 280

ОНОВЛЕНО: гол скасували через офсайд у Циганкова. Рахунок залишається 0:1.

Україна зрівнює рахунок у матчі проти Ісландії! Віктор Циганков прострілив, а Роман Яремчук у дотик переправив м'яча у сітку - 1:1!

Україна пропускає гол від Ісландії. На 30-й хвилині Альберт Гудмундссон відкрив рахунок у матчі ударом з-за меж штрафної - 0:1.

5.7k 1 11 40 135

⚽️ Україна розпочинає матч проти Ісландії у фіналі плей-оф відбору до Євро-2024 з футболу!

Опрос
  •   Україна

⚽️ Збірна України з футболу зіграє вирішальний матч у плей-оф за вихід на чемпіонат Європи-2024 – проти Ісландії. Обидві команди претендують на вихід у фінал плей-оф відбору.

Чого очікувати від України та про всі найважливіші події перед матчем Україна - Ісландія – дивіться студію перед грою: