Албанія забиває гол Італійцям вже на 22-й секунді.

Іспанія розправляється з Хорватами. Рахунок 3:0.

Євро-24
Збірна Швейцарії перемагає Угорщину з рахунком 3:1.

Відбір на ЧЄ 3х3: чоловіча збірна України впевнено перемогла Словаччину.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 здобула перемогу в першому матчі групового раунду в кваліфікації чемпіонату Європи.

Українець тепер в Байєрє.

Українець Максим Гололобов став ще одним нашим співвітчизником у складі Байєра.

15-річний Максим Гололобов повідомив, що підписав перший професіональний контракт з Байєром.

Лунін, все ж таки, покине Реал?

Як повідомляє El Gol Digital, український воротар заявив своєму близькому оточенню, що вирішив не продовжувати контракт з Реалом і має намір покинути клуб цього влітку.

Однією з причин такого рішення є холодні стосунки з головним тренером Карло Анчелотті, які зіпсувалися після повернення Куртуа.

Вже сьогодні, о 22:00 перший матч Євро-24.

Німеччина - Шотландія.
Матч пройде в Мюнхені.

Україна у топ-10: рейтинг найдорожчих збірних-учасниць Євро-2024.

Підопічні Сергія Реброва замкнули десятку команд чемпіонату Європи за загальною вартістю гравців. Загалом же три команди перевалили за позначку в 1 мільярд євро.

10. Україна – 379 мільйонів євро.

Лачен пише dan repost
Українські футболісти, чиї рідні міста понівечені війною, закликають світ не забувати про Україну.

Добра справа, хлопці!
Відео пробирає до мурах 👏🏻

Де дивитись ігри збірної України на Євро-2024.

Сервіс Megogo покаже усі матчі чемпіонату – 51 поєдинок. Канал «Суспільне» покаже всі матчі збірної України, а також частину інших ігор, у тому числі півфінали та фінал Євро-2024. Також канал покаже матч-відкриття.

Нагадаємо, чемпіонат стартує вже завтра. А перший матч Україна зіграє з Румунією 17 червня, початок о 16:00.

Гвоздик та Бенавідес провели відкрите тренування.

Колишній чемпіон світу українець Олександр Гвоздик та американець Давид Бенавідес провели відкрите тренування.

Нагадаємо, бій Гвоздика проти Бенавідеса пройде 15 червня, на кону стоятиме титул тимчасового чемпіона WBC у напівважкій вазі.

Відео тренування.

Головний лікар збірної України поділився думками з приводу травми Миколенка.

Сподіваємось на найкраще.

Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном Європи зі стрибків у висоту.

24-річний Владислав Лавський стрибнув у висоту на 229 см і здобув срібло.

А бронзу здобув Олег Дорощук з Кропивницького. Його результат – 226 см.

Наша збірна вже прибула до готелю в Німеччині, де буде базуватись під час Євро.

Новий рекорд для збірної України.

Гол Яремчука став найранішим переможним голом збірної України на виїзді, перевершивши попередній рекорд на 5 хвилин.
Забивши на 2-й хвилині, Роман Яремчук перевершив попередні досягнення, які належали Олегу Гусєву та Олександру Зінченку.

Артема Довбика визнано найкращим гравцем Жирони сезону 2023/24.