Податки, бізнес, економіка

FiFishki Нравится 0
Это ваш канал? Подтвердите владение для дополнительных возможностей

Про податки, бізнес та економіку простою мовою: аналітика, консультації, тренди в Україні та світі
Зворотній зв'язок: @Pirato_Boy
Гео и язык канала
Украина, Украинский


Гео канала
Украина
Язык канала
Украинский
Категория
Бизнес и стартапы
Добавлен в индекс
08.12.2017 12:57
Последнее обновление
20.10.2018 21:20
14 Feb, 11:12 (248 дней назад)
#Маячня_від_ДФС

ДФС ставить під сумнів право на податковий кредит за передоплатою

П. 198.3 ст. 198 ПКУ встановлює, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду, зокрема, у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів та наданням послуг.

При цьому придбання товарів має підтверджуватися фактом отримання таких товарів, а відсутність документального підтвердження такого факту позбавляє платника права на податковий кредит.

ІПК від 05.01.2018 №74/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

Таким чином, ДФС продовжує відстоювати не відповідаючу ні нормам ПКУ, ні логіці позицію, що право на податковий кредит залежить не тільки від оплати, а й від факту отримання товару/послуги, який повинен бути документально підтверджений.

Цікаво, чому такі "світлі" думки не приходять в голови "фахівців" даного відомства щодо формування податкових зобов'язань?